E1:lle niukat tappiot kotipeleistä

»
Takaisin
»
Lisää uutisia

Joulunalus -turnaukseen saapui vieraaksi SaPS Sallasta, PaKa Kuusamosta ja KeKi Kemijärveltä. Keki ja SoPa pelasivat kumpikin ottelut SaPSia ja PaKaa vastaan.SoPan ensimmäinen peli palattiin Sallan joukkuetta vastaan. Kotijoukkueen valmentaja ja huoltaja olivat

Lue lisää »

E1:lle niukat tappiot kotipeleistä

Joulunalus -turnaukseen saapui vieraaksi SaPS Sallasta, PaKa Kuusamosta ja KeKi Kemijärveltä. Keki ja SoPa pelasivat kumpikin ottelut SaPSia ja PaKaa vastaan.SoPan ensimmäinen peli palattiin Sallan joukkuetta vastaan. Kotijoukkueen valmentaja ja huoltaja

Lue lisää »
»
Lisää uutisia
JOPOX-VERKOSTON MAINOS
Tiedotteet
Ei tiedotteita
Poimintoja seuran otteluista
SoPa E 07E1
16
Jou
klo 12:15
Sodankylä
- SaPS
0-1
SB E (2007-2008)Lapin Mestaruussarja
15
Jou
klo 15:30
Sodankylä
Sininen Sininen - SBT Tornio tytöt 07-08
3-1
SB E (2007-2008)Lapin Mestaruussarja
15
Jou
klo 15:00
Sodankylä
Valkoinen Valkoinen - SBT Tornio tytöt 07-08
1-5
SB E (2007-2008)Lapin Mestaruussarja
15
Jou
klo 15:00
Sodankylä
Punainen Punainen - Santa's United Musta
2-5
SB G (2011-2012)Lapin Mestaruussarja
15
Jou
klo 14:30
Sodankylä
Punainen Punainen - Santa's United
2-11
SB E (2007-2008)Lapin Mestaruussarja
15
Jou
klo 14:30
Sodankylä
Sininen Sininen - Santa's United Punainen
2-5
SB G (2011-2012)Lapin Mestaruussarja
15
Jou
klo 14:00
Sodankylä
SBC Levi - Punainen Punainen
4-2
SB D (2005-2006)Lapin Mestaruussarja
15
Jou
klo 14:00
Sodankylä
Santa's United Punainen -
14-4
SB F (2009-2010)Lapin mestaruussarja
15
Jou
klo 14:00
Sodankylä
Punainen Punainen - SoPa Valkoinen
8-2
SB F (2009-2010)Lapin mestaruussarja
15
Jou
klo 14:00
Sodankylä
SoPa Punainen - Valkoinen Valkoinen
8-2
SB E (2007-2008)Lapin Mestaruussarja
15
Jou
klo 14:00
Sodankylä
Punainen Punainen - SBT Tornio tytöt 07-08
3-2
SB G (2011-2012)Lapin Mestaruussarja
15
Jou
klo 13:30
Sodankylä
SBC Levi - Sininen Sininen
2-1
SB F (2009-2010)Lapin mestaruussarja
15
Jou
klo 13:30
Sodankylä
Santa's United - Valkoinen Valkoinen
6-3
SB E (2007-2008)Lapin Mestaruussarja
15
Jou
klo 13:30
Sodankylä
Valkoinen Valkoinen - Santa's United Musta
2-7
SB D (2005-2006)Lapin Mestaruussarja
15
Jou
klo 13:00
Sodankylä
Santa's United Musta -
10-7
SB F (2009-2010)Lapin mestaruussarja
15
Jou
klo 13:00
Sodankylä
Sininen Sininen - SBC Levi
3-4
SB E (2007-2008)Lapin Mestaruussarja
15
Jou
klo 13:00
Sodankylä
Punainen Punainen - SBC Levi E-pojat
1-4
SB G (2011-2012)Lapin Mestaruussarja
15
Jou
klo 12:30
Sodankylä
Punainen Punainen - Santa's United
3-9
SB F (2009-2010)Lapin mestaruussarja
15
Jou
klo 12:30
Sodankylä
Santa's United - Punainen Punainen
4-5
SB G (2011-2012)Lapin Mestaruussarja
15
Jou
klo 12:00
Sodankylä
SBC Levi - Punainen Punainen
5-0
SB F (2009-2010)Lapin mestaruussarja
15
Jou
klo 12:00
Sodankylä
Punainen Punainen - SBC Levi
8-3
SB E (2007-2008)Lapin Mestaruussarja
15
Jou
klo 12:00
Sodankylä
Valkoinen Valkoinen - Santa's United Punainen
2-4
SB G (2011-2012)Lapin Mestaruussarja
15
Jou
klo 11:30
Sodankylä
SBC Levi - Sininen Sininen
3-3
SB F (2009-2010)Lapin mestaruussarja
15
Jou
klo 11:30
Sodankylä
Sininen Sininen - SoPa Valkoinen
5-5
SB F (2009-2010)Lapin mestaruussarja
15
Jou
klo 11:30
Sodankylä
SoPa Sininen - Valkoinen Valkoinen
5-5
SB E (2007-2008)Lapin Mestaruussarja
15
Jou
klo 11:30
Sodankylä
Sininen Sininen - SBC Levi E-pojat
2-5
SB G (2011-2012)Lapin Mestaruussarja
15
Jou
klo 11:00
Sodankylä
Sininen Sininen - Santa's United
0-8
SB F (2009-2010)Lapin mestaruussarja
15
Jou
klo 11:00
Sodankylä
Santa's United - Sininen Sininen
6-4
SB E (2007-2008)Lapin Mestaruussarja
15
Jou
klo 11:00
Sodankylä
Punainen Punainen - Santa's United Punainen
1-4
SB F (2009-2010)Lapin mestaruussarja
15
Jou
klo 10:30
Sodankylä
Valkoinen Valkoinen - SBC Levi
1-8
SB E (2007-2008)Lapin Mestaruussarja
15
Jou
klo 10:30
Sodankylä
Sininen Sininen - Santa's United Musta
2-7
SB G (2011-2012)Lapin Mestaruussarja
15
Jou
klo 10:00
Sodankylä
Punainen Punainen - SoPa Sininen
3-3
SB G (2011-2012)Lapin Mestaruussarja
15
Jou
klo 10:00
Sodankylä
SoPa Punainen - Sininen Sininen
3-3
SB D (2005-2006)Lapin Mestaruussarja
15
Jou
klo 10:00
Sodankylä
SBC Levi D-pojat -
15-9
SB F (2009-2010)Lapin mestaruussarja
15
Jou
klo 10:00
Sodankylä
Sininen Sininen - SoPa Punainen
5-7
SB F (2009-2010)Lapin mestaruussarja
15
Jou
klo 10:00
Sodankylä
SoPa Sininen - Punainen Punainen
5-7
SB E (2007-2008)Lapin Mestaruussarja
15
Jou
klo 10:00
Sodankylä
Valkoinen Valkoinen - SBC Levi E-pojat
3-8
Sodankylän Pallo ry:n vuosikokous
Järjestökeskus Kitinen Klo 18:00

Sääntöjenmukainen vuosikokous (ns tilikokous, ei henkilövalintoja)Tervetuloa

18
Jou
Poimintoja muilta sivustoilta
Ei uutisia
Sodankylän Pallo ry
«  Joulukuu   »
Kategoriat